Stylowe ozdoby na Święta

2011 December 2

Wśród tak wielkiego wyboru ozdób świątecznych, jaki mamy na naszym rynku, trudno czasem zdecydować się i wybrać coś stylowego i zarazem oryginalnego. Wiele osób chciałoby mieć coś wyjątkowego, co jednocześnie będzie służyło nam przez conajmniej kilka lat. Można wprawdzie kupić piękne, ręcznie robione stroiki, które niestety często są dosyć drogie i po kilku tygodniach kończą swój żywot w śmietniku.

Pewną alternatywą może być np. świecznik Moments duńskiej marki Eva Solo, który można samodzielnie udekorować stosownie do pory roku, czy okazji.

Eva Solo Moments
Eva Solo Moments


Podobnym rozwiązaniem jest świecznik Gloria marki Muuto. Krążek można przyozdobić dowolną ilością świeczek i różnorakimi dekoracjami.

Muuto Gloria
Muuto Gloria

Dekoracje z filcu są również ciekawym i trwałym rozwiązaniem na ozdobienie świątecznego drzewka. O filcowych ozdobach pisałam już kiedyś, ale myślę, że ten pomysł nie stracił na swojej aktualności. Takie ozdoby z filcu oferuje niemiecka firma Hey-Sign, która posiada w swoim asortymencie szeroką gamę produktów z filcu. Dekoracje te nie tylko wyglądają bardzo sytlowo i efektownie, ale są również niezwykle trwałe.

Hey-Sign Engel
Hey-Sign Baum
Hey-Sign gwiazdka
Hey-Sign gwiazdka

Dla miłośników designu i fanów Vernera Pantona włoska marka Seletti przygotowała serię bombek na choinkę inspirowanych wzornikiem kolorów właśnie tego architekta. Teraz każdy może mieć na choince prawdziwą desinerską ozdobę

Seletti Pantone Xmas balls

Seletti oferuje również inne dekoracje świąteczne, takie jak porcelanowe figurki na choinkę oraz duży wybór ozdób z filcu.

Seletti Wishes Precious Charms
Seletti Soffi
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!
No comments yet

Leave a Reply

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS